Anpartshavere

 

Til forside J & S

 

Adresse- eller navneændring eller overdragelse af anpart bedes oplyses til Jensen & Sørensens Plantage på email christian@jensenogsorensen.dk

 

Ved at klikke på anpartsnumrene kan du se den enkelte anparts/akties historie (selskabet var indtil 1975 et aktieselskab). Du kan også se en komplet oversigt over alle anparters historie her (ikke opdateret)

 

Ved at klikke på anpartshavernes navne, kan du se et forsimplet stamtræ, der viser, hvordan den enkelte anpartshaver kan føres tilbage til selskabets stiftere. Du kan se en komplet oversigt over stamtræerne her (ikke opdateret)

 

Anpart nr.


    1              Mikael Bræmer-Jensen, Sødringsholmvej 7, 8930  Randers NØ

    2              Mikael Bræmer-Jensen, Sødringsholmvej 7, 8930  Randers NØ
    3              Karsten Ehlert Neve, Keldgaardvej 117, 9600  Aars
    4              Lotte Vedel Nielsen, Stævnen 38, 4 th., 7100  Vejle
    5              Emil Bræmer-Jensen, Risvangen 6, 8920  Randers NV 
    6              Anette Korsager Nielsen, Fuglevænget 50, 8500  Grenå

    7              Lars Pape Dreier, Dalbyvej 32, Dall Villaby, 9230  Svenstrup J.

    8              Christian Korsager Mud, Elverdalsvej 27, 8470  Højbjerg
    9              Christian Vad Holm, Ulkærvej 35, Nr. Søby, 7840  Højslev
    10             Lone Vedel Nielsen, Skelagervej 103, 1. mf., 9000  Ålborg
    11             Kasper Bræmer-Jensen, Holger Danskes Vej 27A, 2. th., 2000  Frederiksberg 
    12             Jørgen Holm, Hvidemosevej 12 a, Gl. Rønbjerg, 7800  Skive
    13             Klaus Slejborg Vedel, Højdevej 18, 9500  Hobro
    14             Mette Bræmer-Jensen, Ellebæk Parkvej 54, 8520  Lystrup
    15             Bo Bræmer-Jensen, Risvangen 6, 8920  Randers NV
    16             Aase Ravn Winther, Æblehaven 10, Albæk, 8930  Randers NØ 

    17             Bente Dueholm, Stubbergårdvej 3, Sevel, 7830  Vinderup
    18             Birthe Bedsted, Geddalvej 14, 7830  Vinderup
    19             John Finn Mortensen, Købmagerstræde 7, 7830  Vinderup
    20             Lone Henriette Albers, Folden 28, 7500  Holstebro
    21             Alfred Richard Sørensen, Mosekrogen 40, 7830  Vinderup

    22             Lone Rosendal Ringsted, Munkebuen 27, 7500  Holstebro
    23             Lillian Larsen, Porsevænget 116, 8464  Galten
    24             Mogens Anker Tanderup, Østvej 12A, 3230  Græsted  
    25             Annette Davidsen, Vollingvej 14, Volling, 7860  Spøttrup
    26             Frank Meldgaard, Henningsens Alle 58, 2900  Hellerup 

    27             Peter Linderoth Sørensen, Grønlandsgade 2, 6950  Ringkøbing  
    28             Jacob Johannes Sørensen, Finderupvej 15, 8800  Viborg
    29             Allan Kvist Sørensen, Enghaverne 21, 8800 Viborg
    30             Lars Ramsdal, Langholmvej 4, 1, Agger, 7770  Vestervig 

    31             Dorte Linderoth Gade, Drosselvej 7, 7650  Bøvlingbjerg
    32             Hanne Ejskjær Møller, Vognstrupvej 5, Stårup, 7840  Højslev
    33             Henriette Tanderup, Østvej 12 A, Esbønderup, 3230  Græsted
    34             Torben Østerdal Sørensen, Lokesvej 33B, 7800  Skive
    35             Inger Ravn Hansen, Villavej 14, 6800  Varde
    36             Holger Sørensen, Løjstrupvej 19, 8870 Langå
    37             Henning Albers, Katrinevej 78, 7800  Skive
    38             Gert Sørensen, Ålskovvej 5, Hasselholt, 7830  Vinderup
    39             Jens Peter Sørensen, Blakshøjvej 2, 7830  Vinderup
    40             John Fly Sørensen, Digtervænget 105, 9550 Mariager
    41             Klaus Nielsen, Stabyvej 17, 6990  Ulfborg
    42             Helle Marie Dalby, Vesterlund 12, 7830  Vinderup 
    43             Jens Peder Sørensen, Frilandsvej 24, 7860  Spøttrup  

    44             Margit Mølgaard Brøndum, Ålbækparken 141, 7860  Spøttrup 

    45             Per Dalby, Vollingvej 5, 7860  Spøttrup
    46             Inge Kirsten Kristensen, Fynsgade 9, 7600  Struer
    47             Torben Christian Holm, Hvidemosevej 5, 7800  Skive 

    48             Mette Vedel Horsø, Østervang 20, 9500  Hobro 
    49             Per Vedel, Sdr. Kajgade 16, 9500  Hobro
    50             Søren Vedel, Jernbanegade 6 b, 1. sal, 9500  Hobro 

    51             Helle Vedel Rodding, Helagervej 53, 7120  Vejle Ø 
    52             Morten Vaupell Bræmer-Jensen, Ravskærvej 9, 8382  Hinnerup
    53             Sven Vedel Jensen, Brændalsvej 4, 8831  Løgstrup 

    54             Hanne Vedel Thomsen, Rugvænget 107, 2980  Kokkedal
    55             Anders Bræmer-Jensen

    56             Simon Troels Gern Levin, Nyvej 14a, 4. tv., 1851 Frederiksberg C 
    57             Charlotte Bræmer-Jensen, Bosmindevej 17, 8960 Randers SØ 

    58             Jesper Bræmer-Hansen, R. Hougårds Vej 66, 8960  Randers SØ 
    59             Klaus Valdemar Bræmer-Jensen, Egevangen 18, 8900  Randers C
    60             Henrik Ehlert Neve, Strandvejen 26, 7800  Skive


    61              Mikael Bræmer-Jensen, Sødringsholmvej 7, 8930  Randers NØ

    62              Mikael Bræmer-Jensen, Sødringsholmvej 7, 8930  Randers NØ
    63              Karsten Ehlert Neve, Keldgaardvej 117, 9600  Aars
    64              Lotte Vedel Nielsen, Stævnen 38, 4 th., 7100  Vejle
    65              Emil Bræmer-Jensen, Risvangen 6, 8920  Randers NV 
    66              Anette Korsager Nielsen, Fuglevænget 50, 8500  Grenå

    67              Lars Pape Dreier, Dalbyvej 32, Dall Villaby, 9230  Svenstrup J.

    68              Christian Korsager Mud, Elverdalsvej 27, 8470  Højbjerg
    69              Christian Vad Holm, Ulkærvej 35, Nr. Søby, 7840  Højslev
    70             Lone Vedel Nielsen, Skelagervej 103, 1. mf., 9000  Ålborg
    71             Kasper Bræmer-Jensen, Holger Danskes Vej 27A, 2. th., 2000  Frederiksberg 
    72             Carsten Vad Holm, Hvidemosevej 3, Gl. Rønbjerg, 7800  Skive
    73             Klaus Slejborg Vedel, Højdevej 18, 9500  Hobro
    74             Mette Bræmer-Jensen, Ellebæk Parkvej 54, 8520  Lystrup
    75             Bo Bræmer-Jensen, Risvangen 6, 8920  Randers NV
    76             Aase Ravn Winther, Æblehaven 10, Albæk, 8930  Randers NØ 

    77             Rethe Dueholm, Vestre Alle 28, 7800  Skive
    78             Birthe Bedsted, Geddalvej 14, 7830  Vinderup
    79             John Finn Mortensen, Købmagerstræde 7, 7830  Vinderup
    80             Lone Henriette Albers, Folden 28, 7500  Holstebro
    81             Poul Brian Sørensen, Nørre Bøgildvej 6, 7500  Holstebro

    82             Lone Rosendal Ringsted, Munkebuen 27, 7500  Holstebro
    83             Jane Benn, Sadelmagertoften 63, 8270  Højbjerg
    84             Mogens Anker Tanderup, Østvej 12A, 3230  Græsted  
    85             Annette Davidsen, Vollingvej 14, Volling, 7860  Spøttrup
    86             Frank Meldgaard, Henningsens Alle 58, 2900  Hellerup 

    87             Peter Linderoth Sørensen, Grønlandsgade 2, 6950  Ringkøbing  
    88             Jacob Johannes Sørensen, Finderupvej 15, 8800  Viborg
    89             Allan Kvist Sørensen, Enghaverne 21, 8800 Viborg
    90             Lars Ramsdal, Langholmvej 4, 1, Agger, 7770  Vestervig 

    91             Dorte Linderoth Gade, Drosselvej 7, 7650  Bøvlingbjerg
    92             Hanne Ejskjær Møller, Vognstrupvej 5, Stårup, 7840  Højslev
    93             Henriette Tanderup, Østvej 12 A, Esbønderup, 3230  Græsted
    94             Torben Østerdal Sørensen, Lokesvej 33B, 7800  Skive
    95             Inger Ravn Hansen, Villavej 14, 6800  Varde
    96             Chistian Fisker Sørensen, Dr. Larsensvej 20, 8370 Hadsten
    97             Henning Albers, Katrinevej 78, 7800  Skive
    98             Gert Sørensen, Ålskovvej 5, Hasselholt, 7830  Vinderup
    99             Jens Peter Sørensen, Blakshøjvej 2, 7830  Vinderup
    100             Jytte Fly Moestrup,Hadsundvej 76, 9550 Mariager
    101             Klaus Nielsen, Stabyvej 17, 6990  Ulfborg
    102             Helle Marie Dalby, Vesterlund 12, 7830  Vinderup 
    103             Jens Peder Sørensen, Frilandsvej 24, 7860  Spøttrup  

    104             Anne Mette Brøndum, Jyllandsgade 31A, 7800  Skive 

    105             Per Dalby, Vollingvej 5, 7860  Spøttrup
    106             Inge Kirsten Kristensen, Fynsgade 9, 7600  Struer
    107             Torben Christian Holm, Hvidemosevej 5, 7800  Skive 

    108             Ole Vedel, Mariagervej 55, 9500  Hobro 
    109             Per Vedel, Sdr. Kajgade 16, 9500  Hobro
    110             Søren Vedel, Jernbanegade 6 b, 1. sal, 9500  Hobro 

    111             Helle Vedel Rodding, Helagervej 53, 7120  Vejle Ø 
    112             Morten Vaupell Bræmer-Jensen, Ravskærvej 9, 8382  Hinnerup
    113             Sven Vedel Jensen, Brændalsvej 4, 8831  Løgstrup 

    114             Hanne Vedel Thomsen, Rugvænget 107, 2980  Kokkedal
    115             Anders Bræmer-Jensen

    116             Simon Troels Gern Levin, Nyvej 14a, 4. tv., 1851 Frederiksberg C 
    117             Charlotte Bræmer-Jensen, Bosmindevej 17, 8960 Randers SØ 

    118             Julie Bræmer-Hansen, Pontoppidansgade 10 st. tv., 8900  Randers 
    119             Helle Bræmer-Jensen, Sværdet 23, 7500  Holstebro C
    120             Henrik Ehlert Neve, Strandvejen 26, 7800  Skive

 

Til forside J & S